Kas tai?

Siekiant Europos ir Japonijos glaudesnių prekybinių ryšių užmezgimo, 1997 m. pradėta įgyvendinti tarptautinės praktikos programa „VULCANUS IN JAPAN". Programos įgyvendinimą koordinuoja ES – Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras kartu su Europos Komisija ir Japonijos Ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerija.

Programos tikslas – padėti ES universitetų tiksliųjų mokslų bakalauro ir magistrantūros baigiamųjų kursų studentams:

• susipažinti su aukštomis technologijomis, kurios yra naudojamos darbui pažangiose japonų kompanijose;
  • išmokti japonų kalbą ir suprasti japonų kultūrą;
  • sudaryti sąlygas įgyti tarptautinės profesinės patirties pramonės įmonėse Japonijoje.

Kas gali dalyvauti?

Bakalauro ir magistrantūros tiksliųjų mokslų studijų programų* baigiamųjų kursų studentai:

• kurie baigs universitetą šiais arba kitais metais ir turės galimybę 1 metams nutraukti tolesnes studijas;
  • kuriems bus sudarytos sąlygos Japonijoje atliktą 1 metų trukmės stažuotę užskaityti kaip studijų programos dalį.

Išsamiau