Informuojame, kad į Europos Sąjungos finansuojamas doktorantūros studijas Filologijos fakultete priėmimas vyks š. m. rugsėjo mėnesį.

Tematikos:

1. Daugiamodalės mažosios danų literatūros formos ir jų pritaikymo mokyklinio ugdymo procese galimybės (vadovė doc. dr. Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė).
  2. Aleksandrijos krikščionybės dialogas su Valentino gnostine mokykla Origeno komentaruose "Giesmių giesmei" (vadovas doc. dr. Vytautas Ališauskas).

Prašymus dalyvauti priėmimo į doktorantūrą konkurse bus galima pateikti nuo rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 12 d. 24:00 val. internete. Išsamesnę informaciją rasite papildomo priėmimo taisyklėse. Su papildomo priėmimo taisyklėmis galima susipažinti VU tinklapyje.

Projektus prašom siųsti iki rugsėjo 12 d. adresu . Pokalbis su pretendentais vyks rugsėjo 14 d. 11.00 val. Filologijos fakultete, J. Balkevičiaus aud.