Nepaisant šiandieninių iššūkių pasaulyje, kurie pakeitė mūsų kasdienybę, bendravimo ir keliavimo įpročius, visi norime įgyvendinti išsikeltus tikslus ir planus. Tikime, kad esate išsiilgę kelionių, žinių ir nuotykių, tad siūlome galimybę šias patirtis įgyti tarptautinių mainų metu.

Viltingai tikimės, kad pavasaris bus palankus, siekiant pasisemti ERASMUS+ patirties pasirinktame Europos universitete!

Atrankos 2020/2021 mokslo metų PAVASARIO semestro mainams vyksta nuo rugsėjo 1 d. iki 24 d. vidurnakčio.

Registracija ERASMUS+ mainams >

Informacija apie universitetų sąrašą ir turimas kvotas >

Registracija  ARQUS ir Coimbra group mainams >

Taip pat kviečiame VU studentus dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2020/2021 m.m. pavasario semestrą ar akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kanadoje, Sakartvele ir kt. Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2020 m. spalio 1 d. (imtinai, išskyrus atvejus, kai registracijos terminas numatytas anksčiau).

SVARBU: Atidžiai perskaitykite partnerinių universitetų aprašus, nes į kai kuriuos universitetus registracijos terminas yra ankstesnis.

Dokumentus pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU Centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus siųsti el. paštu. Vėliau gautos paraiškos nebebus svarstomos.

Kilo klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių >

SVARBU!  Registruotis  galite  kelioms  atrankoms  tuo  pačiu  metu.

Rugsėjo 16 d. 14 val. vyks online informacinis seminaras. Sekite naujienas Facebook paskyroje VU Tarptautiniai ryšiai.

Daugiau informacijos apie mainus čia.