Norintys 2014-2015 m. m. pavasario semestre sulaukti paramos, konkurso metu turi :

• užsiregistruoti Fondo interneto tinklalapyje ir užpildyti elektroninę paraišką;
  • pirmą kartą dalyvaujant konkurse, iki paraiškų teikimo pabaigos pateikti (išsiųsti registruotu paštu arba atnešti į Fondą) užsienio lietuvio ar išeivio statusą patvirtinančius dokumentus:
    • krašto lietuvių bendruomenės arba kitos institucijos išduotą lietuvių kilmę patvirtinantį dokumentą;
    • dokumentus, patvirtinančius, kad jie ne mažiau kaip 3 metus yra gyvenę užsienyje, o Lietuvoje pradėjo mokytis ne žemesnėje nei aštuntoje klasėje;
    • norint gauti socialinę išmoką, paraiškoje nurodomas socialinis kriterijus, pagal kurį pretenduojama į socialinę išmoką, ir pateikti socialinę padėtį patvirtinančius dokumentus (šeimos narių skaičių patvirtinančius dokumentus, mirties liudijimus ir pan.).

Daugiau informacijos apie Paramos suteikimo sąlygas ir tvarką teikiama telefonu (8 5) 263 9158 bei Fondo interneto tinklalapyje https://www.vsf.lt/lt/parama-uzsienio-lietuviams .