• Prof. habil.dr. Algis Kalėda, Literatūros topika; vasario 19 d.
  • Prof. habil.dr. Regina Koženiauskienė, Retorika; vasario 26 d.
  • Prof. habil.dr. Aurelija Usonienė, Reikšmė kalbų ir kultūrų sankirtoje (2 paskaitos); šįmet nevyks
  • Prof. habil.dr. Axelis Holvoetas, Gramatinės reikšmės aprašymo aspektai; kovo 5
  • Doc.dr. Jolanta Šinkūnienė, Mokslinio teksto kūrimas; kovo 12 d.
  • Prof. dr. Arūnas Sverdiolas, Principia Hermeneuticae (2 paskaitos); kovo 19 ir 26 d.
  • Prof. dr. Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Renesansas ir Reformacija: antropologinė perspektyva; balandžio 9 d.
  • Prof. dr. Birutė Jasiūnaitė, Kai kurie velnio eufemizmai tarmėse ir tautosakoje; balandžio 16 d.
  • Doc. Dr. Dominic Stewart (Trento Univ., Italija), Semantic Prosody; balandžio 23
  • Prof. habil.dr. Bonifacas Stundžia, Morfologinės akcentologijos principai; balandžio 30 d.
  • Prof. dr. Regina Rudaitytė, Modernizmas, postmodernizmas ir literatūros paradigmos pokyčiai; gegužės 7 d.