Lapkričio 7 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete lankėsi Jos Ekscelencija Prancūzijos Ambasadorė Lietuvoje p. Claire Lignières-Counathe. Ji susitiko su Anglų ir kitos užsienio (prancūzų) kalbos ir Prancūzų filologijos bakalauro studijų programų ketvirto kurso studentais. Susitikimas vyko be galo šiltoje ir draugiškoje atmosferoje. Ambasadorė papasakojo apie diplomatinio darbo ypatumus, pasidalino savo įspūdžiais apie Lietuvą. Studentai aktyviai uždavinėjo klausimus. Juos domino diplomatinės karjeros galimybės, studijos prestižinėje Prancūzijos aukštojoje mokykloje SciencesPo. Lauksime Ambasadorės sugrįžtant per bakalauro diplomų teikimo šventę birželį Šv. Jonų bažnyčioje.

Anglų ir kitos užsienio kalbos SPK pirmininkė

prof. Danguolė Melnikienė