Į šių atvirų studijų programų dalykų, dėstomų Filologijos fakulteto BA ar MA programų studentams, grupes pagal individualų studijų planą priimami ir kitų VU programų studentai bei ERASMUS studentai, atvykstantys į VU.

Norėdami pasirinkti kurį nors atvirą dalyką pagal individualųjį studijų planą vietoj savo programoje numatyto dalyko, turite:

1. Patikrinti, ar norimo dalyko tvarkaraštis yra suderinamas su Jūsų pagrindinių studijų programos tvarkaraščiu.

2. Užpildyti prašymą dėl individualaus studijų plano ir gauti dalyko dėstytojo(s) parašą (visais atvejais).

3.  Gauti savo Studijų programos komiteto (SPK) pirmininko (-ės) parašą (tik šiais atvejais):

3.1. jei renkatės daugiau nei 2 dalykus iš šio sąrašo arba

3.2. jei jūsų studijų programa yra dviguba, apimanti dviejų kalbų ir kultūrų studijas (Anglų ir kita užsienio kalba, Anglų ir rusų kalbos, Klasikinė filologija, Lietuvių filologija ir užsienio kalba, Skandinavistika (suomių ir švedų), Vertimas).

4.  Pristatyti užpildytą individualaus studijų plano prašymą į Filologijos fakulteto dekanato studijų skyrių (II aukštas) iki rugsėjo 13 d.

* Jeigu kyla klausimų dėl konkrečių dalykų ar aprašų, kreipkitės į tos programos, kurioje yra vykdomas dalykas, pirmininką arba dalyko dėstytoją.
Apie pasirinkimus galite pasikonsultuoti ir Filologijos fakulteto dekanato studijų skyriuje (II aukšte)

** Taip pat pagal individualųjį planą galite rinktis dalykus iš LD (laisvųjų dalykų, neįtrauktų į jokią studijų programą) sąrašo arba iš BUS (bendrųjų universitetinių studijų) modulių sąrašo. Be to, galima rinktis ir kitos studijų programos dalyką, nenurodytą šiame sąraše, jei dalyko dėstytoja(s) sutinka priimti. Visus dalykus rasite tvarkaraštyje.

Norėdami pasirinkti kurį nors LD dalyką ar BUS modulį pagal individualųjį studijų planą vietoj savo programoje numatyto dalyko, turite:

2. Atvykus į Filologijos fakulteto dekanato studijų skyrių (II aukštas) paprašyti individualaus LD arba BUS kreditų plano.

3. Užsiregistruoti į norimą LD ar BUS dalyką per VU IS.

SVARBU: Jei renkatės dalyką iš šių sąrašų vietoj savo programoje numatyto dalyko, būtinai išsiregistruokite iš anksčiau pasirinkto dalyko VU IS.