Kviečiame registruotis ERASMUS+, dvišalių mainų ar ARQUS/Coimbra group atrankoms 2023–2024 mokslo metų rudens semestrui ar akademiniams metams. Registracija vyksta iki 2023 kovo 1 d.

!!Svarbi naujiena, kai kuriems dvišalių mainų universitetams yra galimybė gauti Erasmus+ stipendiją ir finansavimą kelionei!!

SVARBU! Galite teikti paraiškas kelioms atrankoms tuo pačiu metu.

Registracija ERASMUS+ mainų atrankai čia. Informacija apie universitetų sąrašą ir turimas kvotas.

Registracija ARQUS ir Coimbra group mainų atrankai čia;
Registracija dvišaliams mainams čia.

Kyla klausimų, nori sužinoti daugiau arba nežinai kur pradėti?

Prisijunk prie nuotolinių seminarų:

vasario 7d. 15val. lietuvių kalba  po seminaro naudokitės ta pačia nuoroda peržiūrėti įrašą
vasario 14d. 14val. anglų kalba po seminaro naudokitės ta pačia nuoroda peržiūrėti įrašą

Sekite naujienas Facebook’e - VU Tarptautiniai ryšiai (@VUTarptautiniaiRysiai)

Daugiau informacijos apie mainų galimybes čia.
Renkantis universitetą rekomenduojame susipažinti su užsienio universiteto akademine ir praktine informacija atvykstantiems mainų studentams.

Kilo klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių el. p.:  arba