• estų,
  • slovėnų,
  • suomių,
  • turkų.

Registruotis į šiuos kalbų mokymus galima nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. 18 val. iki rugsėjo 14 d. (imtinai) Vilniaus universiteto informacinėje sistemoje (skiltyje „Kita užsienio kalba“). Informaciją apie galimus kalbų mokymosi lygius ir tvarkaraščius galite rasti Vilniaus universiteto informacinėje sistemoje.

Vilniaus universitetas dalį užsienio kalbos (kuri studijuojama papildomai, kaip ne studijų programos dalykas) mokymosi kainos kompensuoja, todėl Vilniaus universiteto studentams vieno semestro kaina yra tik 45 Eur.

Informacija apie išklausytus ne studijų programos (užsienio kalbos) dalykus yra įtraukiama į diplomo priedėlį ir, jeigu reikalinga, išduodama pažyma. Kviečiame pasinaudoti šia galimybe!