Mieli Skandinavistikos (danų) studijų programos pirmojo kurso studentai,

Kviečiame teikti paraiškas  įmonės „Cognizant Technology solutions Lithuania“ vardinei stipendijai gauti.

Reikalavimai norintiems dalyvauti konkurse:

• Praėjusio (rudens) semestro svertinis studijų vidurkis ne žemesnis nei 8;
  • Dalyvavimas mokslinėje ir (ar) visuomeninėje veikloje.

Kandidatai iki 2020 m. kovo 8 d. Skandinavistikos centrui turi pateikti:

• Motyvacinį laišką (iki 300 žodžių).
  • Studijų rezultatų išrašą.
  • Dokumentus (jei tokių būtų), patvirtinančius jūsų pasiekimus mokslinėje veikloje (publikacijų kopiją ir kt.) ir (ar) aktyvumą visuomeninėje veikloje (pavyzdžiui, pažymėjimą, rekomendaciją ar savo žodžiais surašytą trumpą visuomeninės veiklos pristatymą)

Prašymus vertins ir sprendimą priims vertinimo komisija sudaryta iš vieno Filologijos fakulteto Skandinavistikos centro atstovo, vieno Universiteto studentų atstovybės atstovo ir vieno Stipendijos steigėjo atstovo.

Popierinė visų dokumentų versija paliekama pas SC administratorę Lianą arba viskas siunčiama jai e-paštu (), laiško temos lauke įrašant ,,Cognizant stipendija“.

Motyvacinio laiško forma >