Prašymus reikia teikti VU Studijų direkcijai atvykus asmeniškai adresu Saulėtekio al. 9, I rūmai, 109A kab. arba atsiųsti el. paštu .

2014 m. I ir II ketvirčius finansinė parama specialiesiems poreikiams tenkinti (po 180 Lt) skirta 73 Universiteto studentams su negalia, 27 studentams – suteiktos tikslinės išmokos išlaidoms už studijas iš dalies kompensuoti. 2013 m. finansinė parama specialiesiems poreikiams tenkinti suteikta 102 VU studijuojantiems studentams su negalia, 39 studentams – suteiktos tikslinės išmokos išlaidoms už studijas iš dalies kompensuoti.