Bendrą informaciją apie studijų baigimą Vilniaus universitete rasite čia.
Vilniaus universiteto Studijų nuostatai.

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje.

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei esate jiems skolingi, yra šie:

Turintiems įsiskolinimų studentams atsiskaityti su Universiteto padaliniais reikia iki 2015 m. birželio 12 d. Praėjus šiam terminui atsiskaityti reikia tik naudojant atsiskaitymo su VU lapelį.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais studentams nebus išduotas diplomas ar pažymėjimas.

Visi absolventai (bakalaurai ir magistrai) birželio 22–23 d. (pirmadienį ir antradienį) 10.00–16.00 val. turi pasirašyti  DIPLOMŲ REGISTRACIJOS ŽURNALE. Jūs esate laukiami dekanato Studijų skyriuje (II a.).

Mieli studentai,
primename, kad mantijos nėra mūsų universiteto tradicija. Daug gražiau atrodytumėte pasipuošę universitetinėmis kepurėlėmis ar net tautiniais drabužiais.
Būkite išradingi!

Baigiamųjų kursų ištekėjusių studenčių dėmesiui,
Jeigu esate ištekėjusios ir norite, kad Jūsų diplomuose būtų įrašyta tokia pavardė, kokia yra pase, pasirūpinkite pavardės pakeitimu duomenų bazėje, t. y. iki birželio 12 d. į Fakulteto studijų skyrių atneškite prašymą dėl pavardės keitimo bei santuokos liudijimo kopiją. Prašymą galima pateikti ir savo paskyroje duomenų bazėje.

Geriausi Filologijos fakulteto absolventai
Kasmet sudaromas geriausių Universiteto absolventų reitingas, į kurį patenka geriausi bakalauro, vientisųjų ir magistrantūros studijų absolventai. Geriausių Universiteto absolventų reitingas sudaromas atsižvelgiant į absolventų viso studijų laikotarpio akademinius rezultatus. Išskiriami absolventai, gavę CUM LAUDE ir MAGNA CUM LAUDE diplomus. Reitinge taip pat nurodoma, kokius baigiamuosius darbus rengė absolventai bei kas jiems vadovavo.