N.B. Mokslo ir studijų institucijos (VU Filologijos fakulteto) atsakingas asmuo turi ne vėliau kaip iki birželio 20 dienos el. paštu išsiųsti į Užsienio reikalų ministeriją oficialų raštą apie siūlomus kandidatus praktikos vietai ir atrinktų kandidatų sąrašą kartu su jų motyvaciniais laiškais bei gyvenimo aprašymais (CV).

Programoje norintys dalyvauti studentai turi:

• Pateikti motyvacinį laišką, skirtą konkrečiai praktikos vietai, ir gyvenimo aprašymą (CV) adresu iki birželio 17 d.

Susidomėjusieji praktika LR generaliniame konsulate San Paule (Brazilija) turėtų kreiptis tiesiogiai į doc. dr. Loretą Vilkienę (Lituanistinių studijų katedra) iki birželio 10 d.

Išsamesnės informacijos teiraukitės dekanate.