Tautinių mažumų departamentas prie LR Vyriausybės skelbia geriausių aukštųjų mokyklų studentų baigiamųjų darbų konkursą. Konkurse gali dalyvauti bakalauro, magistro ar doktorantūros baigiamieji darbai, taip pat doktorantų publikacijos, skirti tautinių mažumų problematikai arba plačiai nagrinėjantys šią temą. Numatoma šių metų prioritetinė konkurso tema – Lietuvos ir Lenkijos strateginė partnerystė. Tautinių mažumų klausimas. Už šios temos nagrinėjimą numatoma skirti specialiąją premiją.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio aukštųjų universitetinių mokyklų visų pakopų studentai, šiais akademiniais metais apgynę baigiamąjį darbą. Konkursiniai darbai kartu su papildomais dokumentais priimami iki š. m. birželio 30 d. (imtinai) adresu: Tautinių mažumų departamentas prie LR Vyriausybės , Raugyklos g. 25-102, LT-01140, Vilnius.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Tautinių mažumų departamento tinklalapio (www.tmde.lrv.lt) skiltyje Konkursai.