Brangūs studentai, kviečiame mokytis estų, gruzinų, kroatų, rumunų, slovėnų, turkų ar vengrų kalbos su gimtakalbiais lektoriais. Užsienio kalbas galite mokytis kaip:

PD (pasirenkamąjį dalyką):

• Visus Filologijos fakulteto antro kurso studentus kviečiame rinktis šias kalbas kaip pasirenkamąjį dalyką (PD).
  • Išklausius kursą ir išlaikius egzaminą, gaunami studijų programos kreditai.
  • Pasirenkamieji dalykai įtraukiami į diplomo priedėlį.
  • Registruotis į PD galima per eStudentas sistemą.

NPD (ne studijų programos dalyką):

• Išklausius kursą, pasiektas kalbos lygis įrašomas į diplomo priedėlį.
  • NPD kursus gali rinktis visi Vilniaus universiteto studentai, nepriklausomai nuo fakulteto.
  • Registruotis reikia per eStudentas sistemą.
  • Vilniaus universitetas studentams padengia pusę NPD dalyko kainos. Už semestrą studentas pats turi sumokėti 55 Eur.

MVG (neformaliojo švietimo / mokymosi visą gyvenimą dalyką):

• Išklausius kursą, išduodamas pasiektą kalbos lygį nurodantis pažymėjimas.
  • Į MVG programas gali registruotis visi Vilniaus universiteto bendruomenės nariai (studentai ir darbuotojai) ir kiti norintys.
  • Registracija vyksta per VU MVG sistemą.