Reikalavimai kandidatams:

• Studijų baigimas 2014 m. birželio mėn.
  • Turėti bent 2 nepanaudotus Erasmus mobilumo mėnesius. Kiekvienoje studijų pakopoje „Erasmus +“ finansavimą galima gauti ne daugiau nei 12 mėnesių, kuriuos galite skirti studijoms, praktikai studijų metu bei praktikai po studijų baigimo. Pvz., pagal Erasmus programą 5 mėn. studijavote ir atlikote 3 mėn. praktiką užsienyje, tuomet turite likusius 4 mėn. Erasmus mobilumo, kurį galite panaudoti praktikai po studijų baigimo. Vientisųjų studijų studentams suteikiami 24 mėn.
  • Turėti suderintą praktikos vietą. Dėl vėluojančios informacijos apie „Erasmus +“ programą šiais metais sudaroma galimybė teikti paraiškas dėl absolventų praktikos ir neturintiems suderintos praktikos vietos. Pastarieji kandidatai turės susirasti praktikos vietą ir atlikti praktiką per pirmus metus nuo studijų baigimo, t. y. jei studijas baigiate 2014 m. birželio 25 d., absolvento praktiką turite baigti ne vėliau nei 2015 m. birželio 24 d.

Išsamesnė informacija