• Vilniaus universiteto senatas ir Lietuvos kultūros tyrimų instituto mokslo taryba pateikė A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centro profesoriaus dr. (HP) Arūno Sverdiolo darbų ciklą „Hermeneutinė kultūros filosofija (2002–2012)“.
  • Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo taryba pateikė profesorės emeritės Viktorijos Daujotytės-Pakerienės darbų ciklą „Fenomenologiniai lietuvių literatūros tyrimai (1998–2012)“.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname visos Filologijos fakulteto bendruomenės vardu!

Visas pateiktų darbų sąrašas