2. Austrijos švietimo, mokslo ir kultūros ministerija (BMBWK) informuoja apie 2011/2012 mokslo metams paskelbtas stipendijas, skirtas studentams, stipendininkams, turintiesiems mokslinį laipsnį, ir mokslininkams. Informacija apie stipendijas skelbiama Austrijos mainų tarnybos (Österreichischer Austauschdienst, ÖAD) internetiniame puslapyje www.grants.at (vokiečių ir anglų kalbomis). Paraiškos stipendijoms gauti gali būti pateikiamos tik elektroniniu būdu www.scholarships.at.

3. Baltijos - Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą stipendijoms Jungtinėse Amerikos Valstijose ir paramai gauti pagal tris BAFF programas - iki spalio 30 d. studentai, mokslininkai, įvairios organizacijos gali dalyvauti profesinės stažuotės, tyrėjų ir Baltijos-Amerikos Dialogo programose.

Detalesnė informacija pridedamuose dokumentuose.