Kviečiame studentus sudalyvauti apklausoje apie VU bibliotekos teikiamų paslaugų naudą studijų procese. Apklausa siekiama išsiaiškinti, kokias paslaugas teikdama VU biblioteka padeda įgyvendinti studijuojant atliekamas užduotis, pasiekti išsikeltus studijų siekinius ar tikslus asmeniniame gyvenime. Apklausa yra anoniminė, surinkti duomenys bus naudojami tik apibendrintai, konfidencialumas garantuotas.

Iš anksto dėkojame už dalyvavimą tyrime. Apklausos metu gauti duomenys bus naudojami siekiant tobulinti bibliotekos teikiamas paslaugas vartotojams.