Per beveik mėnesį laiko trukusį paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimą elektroniniu būdu buvo pateikta per 7,1 tūkst. paraiškų. Daugiau nei 2 tūkst. asmenų, prašiusių skirti socialinę stipendiją, neatitiko pasirinkto socialinio kriterijaus, laiku nepristatė dokumentų arba neturėjo teisės jos gauti, nes nėra studentai, užpildę paraiškas sustabdė studijas arba turėjo daugiau negu vieną skolą.

Socialinės stipendijos, paskirtos pagrindinio teikimo metu, už rudens semestro pradžios mėnesius studentams bus pervedamos nuo spalio 27 d. Vėliau socialinės stipendijos (390 Lt) bus mokamos kas mėnesį į studentų asmenines sąskaitas už tą mėnesį iki einamojo mėnesio 27 d.

Daugiau informacijos - VU naujienose.