Projekto vadovė – doc. dr. Inesa Šeškauskienė. Projekto trukmė – 6 mėnesiai. Jis baigėsi tarptautiniu seminaru Vilniaus universitete 2014 m. gruodžio mėn.

Projekto tikslas – nustatyti vienai ar kelioms kultūroms būdingas humoro apraiškas bei kalbinės raiškos mechanizmus. Tyrimui pasirinktas viešasis anglų, vokiečių ir lietuvių diskursas. Tyrimas grindžiamas diskurso analizės, kontrastyvinės lingvistikos bei kai kuriais kontaktinės ir kognityvinės lingvistikos principais.

Projektas remiamas Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro per Vokietijos akademinių mainų tarnybą (DAAD) Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

Išsamiau apie projektą