Informuojame, kad jau veikia internetinė ERASMUS+, ARQUS ir COIMBRA GROUP bei dvišalių sutarčių registracija studijoms 2020/2021 m. m. rudens semestrui arba akademiniams metams.

Studentų registracija vyks iki kovo 1 d. (24.00 val.), atrankoms planuojama skirti laiko iki kovo 13 d., penktadienio, imtinai.

Fakulteto ERASMUS+ partnerių sąrašas > Jį taip pat galite parsisiųsti iš ERASMUS+ registracijos sistemos.

Renkantis universitetą rekomenduojame susipažinti su užsienio universiteto akademine ir praktine informacija atvykstantiems mainų studentams.

Iškilo klausimų? Kreipkitės!

• ERASMUS+ mainų koordinatorė – Kristina Bongiorni, tel. (8 5) 219 3215, el. paštas  (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)
  • Fakulteto mainų koordinatoriai > (šalies, universiteto pasirinkimas bei kiti akademiniai klausimai)

Daugiau informacijos apie ARQUS ir Coimbra Group tinklų mainus >

ARQUS ir COIMBRA GROUP registracijos forma >

Daugiau informacijos apie dvišalių sutarčių mainus >

Susidomėjusieji mainais taip pat kviečiami daugiau informacijos sužinoti renginiuose > Jų metu vyks susitikimai su esamais ir buvusiais mainuose studentais, kurie pasidalins savo patirtimi, taip pat studentai turės galimybę sudalyvauti loterijoje ir laimėti VU suvenyrus bei pasivaišinti.

#VU mainų iššūkis