„Baltistikos miniatiūros"

Filologijos fakulteto paskaitų ciklas apie baltų kalbas ir kultūras, Lietuvos žydų, totorių ir kitų tautų raštiją bei dar daugiau. Kviečiame žiūrėti ir prenumeruoti!

„Kalba kalba“

Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Kviečiame klausytis!

Bendros naujienos

Filologijos fakulteto bendruomenės naujienos, pasiekimai ir įvykiai.

Studijų naujienos

Filologijos fakulteto studentams skirta informacija.

Projektinė veikla

Fakultete vykdoma mokslinė veikla ir įgyvendinama projektai.

Baltijos tiltai

Projektas

Baltijos tiltai

Teikėjas: Vilniaus universiteto Baltistikos katedra

Vadovas: doc. dr. Jurgis Pakerys

Partneris: Tartu unversiteto Pasaulio kalbų ir kultūrų koledžo Baltijos regiono kalbų skyrius

Partnerio vadovas: lekt. Tiina Katel

Trukmė: 2017 m.

Tikslai: tęsti ir plėtoti lietuvių kalbos ir kultūros sklaidą Estijoje, skatinti baltistikos plėtrą ir sklaidą, lyginamuosius Baltijos šalių kalbų ir kultūrų tyrimus, jaunųjų mokslininkų bendradarbiavimą, padėti užmegzti ir palaikyti tyrėjų kontaktus, siekti glaudesnio ir efektyvesnio studentų ir dėstytojų bendradarbaivimo, skatinti studentų mobilumą.

Rėmėjas: Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija