Skelbiame registraciją į Devynioliktąją Salų kalbotyros vasaros mokyklą „Academia Grammaticorum Salensis Undevigesima“.

Mokykla vyks Salų dvare, Rokiškio rajone, liepos 24–30 dienomis.

Renginys organizuojama gyvai ir nuotoliniu būdu. Į Salas atvažiuos kviestiniai pranešėjai Eitan Grossman (Jeruzalės Hebrajų universitetas) ir Guglielmo Inglese (Turino universitetas). Eitan Grossman kalbės apie naujesnius savo tyrimus apie kauzatyvus, apie koptų kalbą ir apie kūno dalių tipologiją. Guglielmo Inglese kalbės apie mediumo tipologiją ir diachroniją. Bus ir keletas pranešimų nuotoliniu būdu.

Dalyvio mokestis dalyvaujantiems gyvai 120  Eur (100 Eur asociacijos „Academia Salensis“ nariams ir studentams).

Registracija vyksta iki birželio 15 d. Registracijos anketa >

Daugiau informacijos apie renginį >

[EN]

Registration is now open for the Nineteenth Salos Summer School of Linguistics Academia Grammaticorum Salensis Undevigesima.

It will be held in Salos Manor, Rokiškis Municipality, between July 24 and 30.

The event will take place in hybrid mode – live and online. Two invited speakers, Eitan Grossman (Hebrew University of Jerusalem) and Guglielmo Inglese (Turin University) will be with us on the spot. Eitan Grossman will talk about his new work on causatives, about Coptic and on the typology of body parts. Guglielmo Inglese’s topic will be the typology and diachrony of the middle. A few further lectures will be held online.

For those attending the event on the spot the participation fee is 120  Eur (100 Eur for undergraduate students and members of the association “Academia Salensis”).

The deadline for registration is June 15, 2021. Registration >