Pratęstas tezių pateikimo terminas iki 2022 m. balandžio 1 d. į šeštą kartą rengiamą tarptautinę taikomosios kalbotyros konferenciją „Kalbos ir žmonės: problemos ir sprendimai“, kuri vyks 2022 m. rugsėjo 29–30 d. mūsų fakultete. Renginys skirtas naujausiems Lietuvos ir užsienio šalių mokslininkų tyrimams, susijusiems su sociolingvistikos, kalbų politikos, diskurso analizės, vertimo, kalbų mokymo ir mokymosi, kalbų įsisavinimo, kalbų testavimo, tekstynų lingvistikos, psicholingvistikos, pragmatikos ir kitoms taikomosios kalbotyros sritimis.

Plenarinius pranešimus skaitys pasaulyje garsūs taikomosios kalbotyros mokslininkai: Annick de Houwer (Harmonious Bilingualism Network), Marcus Callies (Brėmeno universitetas) ir Victoria Guillén Nieto (Alikantės universitetas).

Kviečiame dalyvauti visus, besidominčius taikomąja kalbotyra.
Tezes prašome pateikti čia >

Daugiau informacijos apie konferenciją >