2022 m. balandžio 1 d., penktadienį, 10:00–12:00 (CEST) kviečiame į Graco universiteto siūlomą seminarą Egzotiška slovėnų kalba ir kultūra, kurio tikslas – pirmą kartą supažindinti su slovėnų kalba ir kultūra. Dalyviai interaktyviu būdu išmoks kai kurių pagrindinių žodžių ir posakių, įskaitant specialius gramatikos dalykus (tai mini greitas kursas). Dalyviai taip pat susipažins su Slovėnijos kultūra, istorija ir geografija.

Šiam kursui nėra jokių išankstinių sąlygų, tačiau dalyvių prašoma prisijungti su įjungtu mikrofonu ir kompiuterio kamera.

Tikslinė grupė: visi suinteresuoti Arqus Alliance partnerių universitetų akademiniai darbuotojai.

Seminaro lektorė: Tatjana Koren and Laura Fekonja Fonteyn, Graco universiteto Slavistikos institutas

Prašome registruotis iki 2022 m. kovo 27 d. >