Rugsėjo 13 d., antradienį, 19 valandą kviečiame į A. J. Greimo centro seminarą, kurio metu doktorantė Aušra Kundrotaitė skaitys pranešimą „Autobiografinis miestas kaip utopinis projektas“ bei vyks diskusija.

Aušra Kundrotaitė šiuo metu rašo disertaciją tema „Miesto (re)konstravimas autobiografinėje prozoje“. Su jos nagrinėjama problematika galima susipažinti straipsnyje „Autobiografinis paktas kaip architektūrinis palimpsestas: Juditos Vaičiūnaitės Mabre viešbutis.

Seminaras vyks VU Filologijos Fakultete, Algirdo Juliaus Greimo auditorijoje (111).