Kovo 31 d., ketvirtadienį, 17.30 val. K. Būgos aud. Báltų akademija VISUS kviečia į EDUARDS PLANKĀJS paskaitą: „Late Iron Age dogs in the territory of Latvia“.

Eduards Plankājs yra zooarcheologas, šiuo metu dirbantis Latvijos universiteto Latvijos istorijos institute ir rengiantis disertaciją pavadinimu „Žmogus ir šuo Latvijos teritorijoje priešistorėje ir viduramžiais“.

Jei nekils techninių kliūčių, paskaitą transliuosime tiesiogiai Báltų akademijos puslapyje >

Paskaitos kalba anglų, tačiau bus galimybė užduoti klausimus ir lietuvių bei latvių kalba.

Capture copy