Sveikiname Fakulteto profesorių Bonifacą Stundžią ir studentus Eveliną Atminytę (Semiotika) ir Simoną Baliukonį (Klasikinės studijos), kuriems buvo skirtos Lietuvos mokslų akademijos (LMA) premijos!

Baltistikos katedros profesorius Bonifacas Stundžia apdovanotas LMA vardine Kazimiero Būgos premija už fundamentalius baltistikos tyrimus ir Kazimiero Būgos tradicijų nuoseklią tąsą. Tai viena iš 18 LMA įsteigtų vardinių premijų, kurios skiriamos kas ketverius metus.

Evelinai Atminytei ir Simonui Baliukoniui premijos skirtos už LMA kasmet renkiamo LMA Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso laimėjimą. Evelinai Atminytė premiją pelnė už už mokslo darbą „Sovietmečio Lietuvos naujametiniai sveikinimo atvirukai: objekto, sakymo, referencijos semiotika“ (darbo vadovas dr. Paulius Jevsejevas), o Simonas Baliukonis – už mokslo darbą „Platono „Įstatymų“ dešimta knyga: kontekstas, problematika, aktualumas“ (darbo vadovas dr. Vilius Bartninkas).