„Gimtosios kalbos“ redakcinė kolegija paskyrė apdovanojimus septyniems pernai žurnale skelbtų straipsnių autoriams – už temų aktualumą, tekstų įtaigumą ir už sėkmingą debiutą. Tarp apdovanotųjų autorių yra ir keturi Filologijos fakulteto mokslininkai – dr. Regimantas Tamošaitis, dr. Justina Bružaitė-Liseckienė, doc. dr. Birutė Kabašinskaitė, dr. Kristina Jakaitė-Bulbukienė, – bei Lietuvių filologijos programos ketvirtakursė Gabrielė Aputytė, ir pernai šią studijų programą baigęs Evaldas Mankevičius. Sveikiname ir linkime sėkmės tolesniuose darbuose!

thumbnail_2022_geriausi_GK_autoriai.jpeg