Kaip ir kiekvienais metais rudeniškos vėsos lydimas į Universiteto patalpas sugrįžta unikalios kūrybos kupinas Filologijos ruduo. Klaidžiodamas siauromis Vilniaus gatvelėmis, tyrinėdamas Bernardinų sodą bei sklandydamas virš miesto stogų, jis pildo kūrybos krepšį dar nematytais ir negirdėtais tekstais. Galiausiai supratęs, kad krepšys darosi vis sunkesnis, o vienuma vis mažiau viliojanti, Ruduo pasiryžo suburti visą bendruomenę bei išdalinti ir pasidalinti sukauptu kraičiu su kiekvienu norinčiuoju.

Todėl lapkričio 17 d., trečiadienį, 18.00 val. Filologijos ruduo ir visa organizatorių komanda nori pakviesti kiekvieną bendruomenės narį atvykti į VU Teatro salę ir pasiklausyti (dar) neatrastų rašytojų tekstų. Renginys atviras visiems poezijos ir prozos mylėtojams.