Screenshot 2020 11 03 at 13.27.222020 m. spalio 30 d. Ieva Stasiūnaitė apgynė disertaciją tema Kai kurių prielinksnių polisemija lietuvių ir anglų kalbose: nuo konkrečių iki abstrakčių ŽEMIAU, PO ir BELOW, UNDER reikšmių. Disertacijos mokslinė vadovė – prof. Inesa Šeškauskienė. Disertaciją gerai įvertino visi gynimo komiteto nariai – tiek lituanistai prof. Jurgis Pakerys ir dr Eglė Žilinskitė Šinkūnienė (VU), tiek anglistai – prof. Violeta Kalėdaitė (VDU), doc. dr. Rita Juknevičienė (VU) ir doc. Ignasi Navarro i Ferrando (Universitat Jaume I, Ispanija).

Nepaisant pandemijos keliamų sunkumų, gynimas pasižymėjo gyva akademine diskusija, dalykiška atmosfera. Kolegos atkreipė dėmesį į išsamią kognityvine prieiga grindžiamą prielinksnių polisemijos analizę, puikią darbo struktūrą ir aktualias išvadas, kurios leistų peržiūrėti kai kuriuos tokios analizės metodinius principus, taikomus anglų ir kitoms analitinėms kalboms, ir aktualizuoti panašaus pobūdžio fleksinių kalbų tyrimus.

Nuoširdžiai sveikiname kolegę ir linkime sėkmės siekiant naujų akademinių aukštumų!