Bendradarbiaudami su Ispanijos ambasada, vėl kviečiame Fakulteto bendruomenės narius į ispaniškų filmų kino klubą: vasario-birželio mėn. bus parodyti penki ispanų kūrėjų filmai (kiekvieno mėnesio antrą ketvirtadienį). Pirmasis – jau vasario 9 d. 18 val. K. Donelaičio auditorijoje bus rodomas režisierės Icíar Bollaín filmas Mataharis, sukurtas 2007 m. Filmą pristatys kino kritikė, Kino pavasario programos sudarytoja Aistė Račaitytė.

Aprašymas: Carmen, Inés ir Eva yra privačios detektyės, tačiau nenešioja nei kepurės, nei ginklo, o eina apsipirkti, keičia sauskelnes ir stengiasi išlaikyti partnerį. Kol jos dirbs atskleisdamos kitų žmonių paslaptis, jos trys sužinos, kad yra jų pačių melas, kurio jos nepavyko įžvelgti, ir tiesos, kurių geriau neatskleisti. Vaidina: María Vázquez, Najwa Nimri, Nuria González, Tristán Ulloa, Diego Martín, Antonio de la Torre.

Visa filmų programa >

Facebook renginys >