Kviečiame dėstytojus ir studentus į dr. Jogilės Ramonaitės vedamą įvadinį kursą į CLAN (Computerized Language ANalysis) programinę įrangą. Pirmoji kurso dalis jau buvo išdėstyta lapkričio 11 d., tačiau vis dar galima prisijungti į antrą dalį, kuri vyks lapkričio 18 d., ketvirtadienį, 11.00–12.30 val. ir 15.00–16.30 val.

Kursas skaitomas lietuvių kalba ir organizuojamas nuotoliniu būdu MS Teams platformoje.

Visi norintys dalyvauti kviečiami registruotis el. paštu

Apie pačią programinę įrangą:

CLAN programa yra skirta šnekos duomenų analizei, remiasi CHILDES (MacWhinney 2000) sistema ir yra pritaikoma morfologijos, sintaksės tyrimams, pokalbio analizei. Šio trumpo kurso metu bus supažindinama su šnekos transkribavimo principais, automatiniu ir rankiniu anotavimu, leksikono sudarymo pagrindais ir pagrindinėmis programos suteikiamomis analizės galimybėmis. Aštuonių valandų trukmės kurso metu bus skiriama laiko ir praktiniam darbui su programa.