Sveikiname Lietuvių kalbos katedros profesorę Reginą Koženiauskienę – 2019 m. Algio Kalėdos premijos laureatę!
Lietuvių literatūros katedros teikimu Algio Kalėdos premija profesorei paskirta už XIX a. Lietuvos lenkų poetų Jono Čečioto (Jan Czeczot, 1796–1847) ir Eugenijaus Renės (Eugeniusz Rönne, 1830–1895) kūrybos vertimus iš lenkų kalbos, už profesionalų Jono Čečioto poezijos rinkinio „Sodiečio dainos“ parengimą, už daugiakalbio Lietuvos literatūrinio paveldo tyrimus ir sklaidą.
Kviečiame į premijos teikimo vakarą sausio 17 d., penktadienį, 17.00 val. Lietuvos paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4).