Rašant recenzijas neįpareigojama vertimą lyginti su originalo tekstu. Geriausios recenzijos dalyvaus konkurse ir bus publikuojamos kultūrinėje spaudoje. Be to, dalyvauti kviečiami ir perskaitę šias knygas, bet nepateikę recenzijos - jiems bus sudaryta galimybė dalyvauti rezenzijų aptarime ir įgyti naudingos patirties. Recenzijas siųsti iki vasario 14 d. el. pašto adresu  .

Seminarą ves dėst. Paulius Garbačiauskas ir doc. Audronė KučinskienėSeminaras vyks Vertėjų sąjungoje vasario 14 d. 15 val., Šv. Ignoto g. 5-264, Vilnius.

Kviečiame dalyvauti!

aristofanasromos-imperija-kelione-paskui-moneta-1