• Finansuojama vizito trukmė - nuo 10 iki 15 darbo su studentais dienų (toliau - vizito dienos).
  • Pasaulinio lygio mokslininkų, menininkų, praktikų ir aukšto meistriškumo sportininkų vizitų trukmė gali būti mažesnė nei 10 vizito dienų.
  • Ypatingais atvejais aukštajai mokyklai pateikus motyvuotą siūlymą, užsieniečio dėstytojo vizitas gali trukti iki 20 vizito dienų.
  • Užsieniečio dėstytojo vidutinis darbo krūvis per vieną vizito dieną turi būti ne mažesnis kaip 4 kontaktinio darbo su studentais akademinės valandos.
  • Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti skiriama, jei aukštosios mokyklos skiriamos lėšos užsieniečio dėstytojo vizitui finansuoti sudaro ne mažiau kaip 30 procentų   visam vizitui skiriamų lėšų.
  • Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti panaudota jo kelionės, apgyvendinimo išlaidoms padengti ir darbo užmokesčiui.

Daugiau informacijos  ir paraiškos forma Švietimo mainų paramos fondo puslapyje.

Kvietimas teikti paraiškas ŠMM puslapyje

Paraiškas galima teikti iki 2014 m. sausio 22 d.