Norintys dalyvauti skaitovų konkurse gali parengti ir perskaityti ištrauką šiose nominacijose: „S.A. Jeseninas. Poezija. Rusų kalba - gimtoji“, „S.A. Jeseninas. Poezija. Rusų kalba - užsienio“, „A.P. Čechovas. Proza. Rusų kalba - gimtoji“ ir „A.P. Čechovas. Proza. Rusų kalba - užsienio“. Paraiškos priimamos iki lapkričio 20 d.

Pristatome, šių metų naujieną: be jau tradicinėmis tapusių nominacijų, šiemet įvedama taip pat ir trečioji, visiškai nauja, nominacija - „Laisva išraiška“. Šioje nominacijoje gali dalyvauti absoliučiai visi darbai, susiję su A.P. Čechovo ir/arba S.A. Jesenino gyvenimu ir/arba kūryba ir/arba asmenybe. Norint dalyvauti šioje nominacijoje būtina ne vėliau kaip iki gruodžio 10 dienos atsiųsti patį darbą (jeigu tai įmanoma - pvz., jeigu tai piešinys, koliažas, nuotrauka ir t.t.) paštu Asociacija„Jaunimo iniciatyvinė grupė“, Išganytojo g. 2/4, Vilnius 01125 arba atsiųsti šio darbo geros kokybės nuotrauką/vaizdo įrašą (jeigu nėra galimybės atsiųsti paties darbo - pvz., jeigu tai piešinys ant pastato sienos) elektroniniu paštu . Su kiekvienu darbu turi būti pateikti tokie duomenys apie jo kūrėją(-us): vardas, pavardė, gimimo data, miestas, mokymosi įstaiga arba darbovietė. Dalyvauti šioje nominacijoje galima tiek individualiai, tiek poroje arba grupėje. Nugalėtojas(-ai) bus paskelbtas konkurso finale Vilniuje 2016 metų sausio mėn. Nugalėtojo laukia piniginis prizas.

Konkurse galima dalyvauti keliose nominacijose.