Báltų akademija yra nemokamas ir neformalus renginys, skirtas 9–12 klasių moksleiviams, kurio tikslas – suteikti informacijos apie baltų kalbas, istoriją ir kultūrą bei susipažindinti su dabartine Latvija ir latvių kalba. Šįmet Akademijoje kalbėsime apie kalbą, mūsų visų vardus ir mitologiją, taip pat kalbinsime Daddy Was A Milkman apie Lietuvos ir Latvijos muzikinius ryšius ir mokysimės latvių kalbos.

Renginys vyks balandžio 9 d. (šeštadienį) nuo 9:50 val. iki 17 val. VU Filologijos fakultete (Universiteto g. 5).

Renginio programa:

• 09:40  Registracija
  • 09:50  Organizatorių žodis
  • 10:00  Įstrigęs tyrimas: žinėtinai (Jurgis Pakerys) ir ekskursija
  • 11:00  Dabartinių vardų įvairovė Lietuvoje ir Latvijoje (Daiva Sinkevičiūtė)
  • 11:50  Kas atrakina žemę? Jurginių mitologija (Saulė Matulevičienė)
  • 12:40  Pietūs
  • 13:50  Pokalbis su Ignu Pociūnu (Daddy Was A Milkman) apie Lietuvos ir Latvijos muzikinius ryšius
  • 14:50  Latvių kalbos paskaita I
  • 15:40  Pertraukėlė
  • 16:05  Latvių kalbos paskaita II
  • 17:00  Uždarymas

Registracija vyksta iki balandžio 1 d. >

Visa Báltų akademijos kurso veikla yra nemokama, taip pat dalyviai bus vaišinami pietumis. Vykstantiems iš kitų miestų yra galimybė apmokėti kelionės išlaidas.

Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie renginį Facebook >