Pageidaujantys teikti kandidatus geriausių VU dėstytojų apdovanojimui, prašomi raštu pagal VU Geriausių dėstytojų pripažinimo aprašo 1 priedą, apibūdinant kandidato pedagoginę veiklą pagrįsti, kodėl jis siūlomas pripažinti kaip geriausias metų dėstytojas. Kandidatai bus vertinami pagal VU Geriausių dėstytojų pripažinimo aprašo 2 priede pateikiamus kriterijus.

Geriausi metų dėstytojai bus apdovanoti Rektoriaus premija.

Kandidatus kviečiame siūlyti iki š. m. lapkričio 13 d. adresu

SVARBU!! Apdovanojimas tam pačiam dėstytojui gali būti suteikiamas ne daugiau kaip vieną kartą per 5 metus (žiūrėkite 2006-2012 m. geriausių VU dėstytojų sąrašus).

1 priedas

2 priedas