Lietuvių kalbos instituto Bendrinės kalbos tyrimų centras ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lietuvių kalbos katedra kviečia dalyvauti 28-ojoje tarptautinėje mokslinėje Jono Jablonskio konferencijoje Kalba ir laikmetis: asmens, kartos, visuomenės reprezentacijos kalboje". Konferencija vyks 2023 m. rugsėjo 21–22 d. Lietuvių kalbos institute (Petro Vileišio g. 5, LT-10308 Vilnius).

Galimos pranešimų temos

• Kalbos politika ir kalbos ideologijos
  • Kalba ir propaganda
  • Kalba ir visuomenė
  • Tikrovės konstravimas ir kalba
  • Kalbos laisvė ir pasitikėjimas sava kalba
  • Imigrantų kalbinė ir kultūrinė integracija
  • ir kt.

Svarbios datos

• Dalyvio anketos ir pranešimo santraukos lauksime iki 2023 m. gegužės 8 d.
  • Patvirtinimą apie priimtus pranešimus e. paštu atsiųsime iki 2023 m. birželio 1 d.

Dalyvio anketą ir pranešimo santrauką (200–300 žodžių) prašome pateikti čia >>

Daugiau informacijos apie konferenciją galima rasti Lietuvių kalbos instituto svetainėje ir čia >>

Screenshot_2023-03-02_at_11.10.18.png