Gegužės 10 d. (penktadienį) 10 val. vyks bandomasis IELTS egzaminas, kurį sudarys klausymo ir skaitymo dalys (rašymo ir kalbėjimo dalių nebus). IELTS sertifikatai nebus išduodami, tačiau egzamino rezultatai kiekvienam laikiusiam asmeniškai bus išsiųsti nurodytu el. pašto adresu.

Bandomasis IELTS egzaminas vyks Filologijos fakulteto patalpose – K. Donelaičio auditorijoje. Pradžioje bus IELTS pristatymas (apie 45 min.), po to apie 2 valandas vyks egzaminas. Laikantieji bandomąjį egzaminą turėtų būti ne žemesnio nei B2 anglų k. lygio ir ne jaunesni negu 17 metų.

Pageidaujantieji laikyti bandomąjį egzaminą turėtų iki gegužės 8 d. (trečiadienio) atsiųsti savo duomenis registracijai (vardas, pavardė, paso arba asmens tapatybės kortelės Nr., el. pašto adresas) šiuo adresu:

Bandomojo IELTS egzamino vietų skaičius ribotas, todėl registracija baigsis užsiregistravus pirmiesiems 50 kandidatų (jie gaus patvirtinimo laiškus).

Britų Tarybos biuras Lietuvoje