P1143283.jpgKviečiame nuo karo bėgančius ukrainiečius registruotis į nemokamus lietuvių kalbos mokymus. Mokymai skirti suaugusiems, kurie apsigyveno Vilniaus mieste. Mokymai vyks kontaktiniu būdu. Dalyviai bus aprūpinti vadovėliais.

Mokymų pradžia: pirmosios mokymų grupės startuos kovo 16-18 dienomis, kitos – vėlesnėmis savaitėmis. Mokymus sudaro 25 užsiėmimai, numatoma trukmė – apie 3 mėnesius. Užsiregistravę į mokymus dalyviai įsipareigoja dalyvauti visuose užsiėmimuose.

Lietuvių kalbos mokymai vyks Naktinio Vilniaus avilio (Vilniaus g. 22), Vilniaus universiteto (Universiteto g. 5) patalpose bei suaugusiųjų mokyklose.

Registracijos forma >

Daugiau informacijos suteiks VU FLF neformaliųjų studijų koordinatorė Rita Vickienė ().

Запрошуємо українців, які втікають від війни, записатися на безкоштовне навчання литовської мови. Навчання для дорослих, які оселилися у Вільнюсі. Це очне навчання. Учасники будуть забезпечені підручниками.

Перші навчальні групи стартують 16-18 березня, інші – у наступні тижні. Один навчальний курс складатиметься з 25 занять, їх тривалість 3 місяці. Учасники, що зареєструвалися на тренінг-навчання, зобов’язуються брати участь у всіх заняттях.

Навчання литовською мовою відбуватиметься у приміщеннях творчого простору «Нічний Вільнюський вулик»  (Naktinis Vilniaus avilys) (вул. Вільнюс, 22), Вільнюського університету (вул. Університето, 5) та в школах для дорослих.

Pеєстраційну форму >