Brangūs Fakulteto bendruomenės nariai,

balandžio 24–25 d. vyks pretendentų į Filologijos fakulteto profesoriaus vietas akademinės paskaitos:

• Balandžio 24 d., trečiadienį, 15 val. V. Krėvės aud. doc. dr. Jurgis Pakerys skaitys paskaitą „Baltų kauzatyvinių konstrukcijų klausimai“
  • Balandžio 25 d., ketvirtadienį, 15 val. V. Krėvės aud. doc. dr. Loreta Vaicekauskienė skaitys paskaitą „Socialiniai lietuvių kalbos aspektai ir kontekstai. Kritinė perspektyva“

Kviečiame visą Fakulteto bendruomenę – dėstytojus ir studentus – aktyviai dalyvauti. Pusvalandis bus skirtas klausimams, atsakymams, diskusijai.