Gerbiami Filologijos fakulteto bendruomenės nariai,

maloniai primename, kad prasidėjo rinkimai į Vilniaus universiteto senatą. Bendrą informacija rasite ČIA > ir ČIA >

Kandidatų į VU Senato narius kėlimas vyksta nuo kovo 21 d. iki balandžio 8 d. 15 val.

Teisę kelti kandidatus į VU Senato narius turi kiekvienas rinkėjas, iškeldamas savo ar kito rinkėjo kandidatūrą ir pateikdamas ją Padalinio rinkimų komisijai e-paštu (Filologijos fakulteto rinkimų komisijos pirmininkė Violeta Katinienė). Jei keliama ne savo, o kito rinkėjo kandidatūra, ji gali būti iškelta tik esant jo sutikimui. Toks sutikimas turi būti išreikštas raštu ir pateiktas e-paštu.

Rinkėjų sąrašas skelbiamas MS Teams grupėje „FLF bendruomenė“. Labai prašome pasitikrinti, ar visi atitinkantys VU Statuto 12 straipsnio 4 dalies reikalavimus yra įtraukti į sąrašą.

Filologijos fakulteto rinkimų komisija