Šią savaitę kviečiame į du vyksiančius doktorantų seminarus kartu su prof. dr. Axeliu Holvoetu ir dr. Vladimir Panov:

• Balandžio 5 d., antradienį, 13.00 val. 115B aud. neseniai daktaro disertaciją apgynusi dr. Ringailė Trakymaitė kalbės visiems rūpima ir įdomia tema Kaip užbaigti disertaciją?
  • Balandžio 8 d., penktadienį, 13 val. 109 aud. apie savo tyrimus papasakos Danguolė Straižytė ir Angelica Peccini.

Pranešimų temos:

Danguolė Straižytė: 'Word-formation patterns in the German and the Lithuanian nomina loci from the Dictionary of the Seven Languages' (vok. 'Siebensprachen-Wörterbuch'). Šiam tyrimui pasitelktas 1918 m. išleistas žodynas vokiečių kalba, kuriame pateikiami vokiečių kalbos terminų atitikmenys septyniomis kalbomis.

Angelica Peccini: 'Language attitudes: main concepts, suggested methodologies, and an overview of their role in the Lithuanian world'.

Prie seminaro galima prisijungti ir nuotoliniu būdu per Teams grupę >

Visi maloniai laukiami!