Institutų direktorių rinkimai vyks 2018-06-21:

• Instituto direktorių slaptu balsavimu renka atitinkamo Instituto rinkėjai.
  • Instituto direktoriaus rinkimai bus laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvaus ne mažiau kaip 2/3 Instituto rinkėjų.
  • Instituto direktorius bus laikomas išrinktu, jei už jį balsuos daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.

Rinkėjų sąrašą žr. čia. Sąrašas atitinka Senato rinkimų rinkėjų sąrašą.

Kandidatus gali kelti katedros, mokslininkų grupės ar išsikelti pats kandidatas.

Rinkimų komisijai pateikiami dokumentai:

1. prašymas dalyvauti konkurse (laisva forma);
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  3. gyvenimo aprašymas (CV);
  4. mokslo laipsnį nurodančio dokumento kopija;
  5. Instituto raidos planas (iki 2 psl.)

Dokumentai pateikiami el.paštu (rinkimų komisijos pirmininkė) ir el.paštu (rinkimų komisijos narė) iki 2018 m. birželio 11 d. 15:30 val.

Kitos svarbios datos:

• Kandidatų kėlimas vyks 2018-05-26 – 2018-06-11.
  • Kandidatų sąrašo paskelbimas: 2018-06-12.
  • Kandidatų prisistatymai Institutuose vyks 2018-06-12 – 2018-06-18.

Informacija apie rinkimų vietą bei valandas, išankstinius rinkimus bus siunčiama vėliau.