Jau šį ketvirtadienį, gruodžio 3 d., 17.00 val. kviečiame visus į jau tradicija tapusiu VU FLF renginį – tarpfakultetinius debatus 2020, kurie šiais metais vyks anglų kalba ZOOM platformoje.

Šiuose debatuose susitiks komandos, atstovaujančios šešis skirtingus VU fakultetus. Debatų dalyviai rengia kalbas žemiau pateiktomis temomis:

• LOGIC/RATIONALITY The notion of rational decision-making supersedes intuition in all aspects of life.

GOV Gintautas Misiukevičius, Ignas Miškinis (PHILOSOPHY)

OPP Mykolas Padolskis; Edvinas Šugžda (COMMUNICATION 1)

• ETHICS The notion of communal values takes precedence over individual freedoms during a pandemic.

GOV Nikolė Lantrat, Guoda Taraškevičiūtė (LIFE SCIENCES 1)

OPP Gabrielė Pimpytė; Laurynas Solovjovas (POLITICS 1)

• EMOTIONS The notion of romantic love is a social rather than biological construct.

GOV Greta Gudauskaitė, Justas Šimanskas (POLITICS 2)

OPP Lukas Šarauskas, Daina Kirilin (LIFE SCIENCES 2)

• SUCCESS The notion of success as a ladder contributes to anxiety disorders.

GOV Laura Vardauskaitė, Milanas Bedulskis (MEDICINE)

OPP Dovydas Žilinskis, Rugilė Lalaitė (CHEMISTRY AND GEOSCIENCES)

• CREATIVITY & TECHNOLOGIES The notion of creativity is positively enhanced by the use of technologies.

GOV Vidmantas Moisevičius, Aras Urbonas (MATHEMATICS AND INFORMATICS)

OPP Linas Eigminas; Gvidas Ropė (PHYSICS)

• LEADERSHIP The notion of post-modern leadership predisposes high popularity without content on social media.

GOV Aušrinė Kujelytė, Edvinas Ivanskis (POLITICS 3)

OPP Aurelija Plokštytė, Edvinas Kučinskas (COMMUNICATION 2)

Debatų dalyvių parengtos kalbos bus vertinamos ekspertų, atstovaujančių skirtingas sritis:

• prof. dr. Inesa Šeškauskienė (filologija, VU FLF dekanė)
  • p. Žygimantas Pavilionis (diplomatija, LR seimo narys)
  • p. Simon Beglin (ekonomika, DB ambasados atstovas)
  • p. Sara V. Stealy (kultūra, JAV ambasados atstovė)

Iki pasimatymo debatuose gruodžio 3 d. 17 val.!