Vertimo studijų katedrai – 25-eri. Šiam jubiliejui skiriama rugsėjo 22-24 dienomis katedros organizuojama konferencija „Vertimas, ideologija, etika: patikimumas ir atsakas“

Plenarinius pranešimus skaitys Europos vertimo tyrimų žvaigždės iš Londono, Dublino, Stokholmo ir Ljubljanos universitetų, atvyksta daugybė pranešėjų iš įvairiausių šalių. Dalis pranešimų vyks nuotoliniu būdu. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Programa >

Dar daugiau informacijos (pranešimų santraukas, informaciją apie pranešėjus) rasite konferencijos svetainėje >

svetainei_konf2_copy.png