Gegužės 6 d. 9 val. fakultete prasidės tarptautinė mokomoji vertimo žodžiu programos studentų konferencija „Politikos aktualijos regione ir ES“. Joje dalyvauja ne tik mūsų fakulteto, bet ir Latvijos universiteto studentai – būsimieji konferencijų vertėjai. Konferencijos svečiai – VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų studentai. Jie skaitys pranešimus ir dalyvaus diskusijose, kurios bus verčiamos į lietuvių, latvių, anglų ir prancūzų kalbas. Renginys vyksta pagal EK Vertimo žodžiu generalinio direktorato finansuojamą projektą.

Konferencijos programa >